top of page

BATU Şirketler Topluluğu 1979 dan süregelen ticari geleneğin devamı olarak kendi kulvarlarında başarıyla faaliyet gösteren,prensip sahibi, konularında yetkin teknik yönetici kadrolara haiz Anonim ve Limited Şirketlerden oluşmaktadır.

Batu Yapı A.Ş.

1991 Yılında A.Ş statüsünü kazanmıştır, üst yapı; konut ve villa İnşaatları, hizmet Binaları, okul, iş merkezleri, kurumsal market zincirleri, banka şubeleri, prekast fabrika binaları, frekast yapılar ve deprem dayanımlı çelik konstrüksiyon yapılar konusunda İnşaat alanında faaliyet göstermektedir. 1997 Yılından itibaren faaliyet konularına Eğitim de eklenmiştir, ilk ve orta dereceli eğitim ve öğretim veren Özel 21.Yüzyıl Eğitim Kurumlarını Türk Eğitim Dünyasına kazandırmıştır.

Yapı Endüstrisi Sanat Merkezi

   1989 Yılında tasarım ve proje konularında çalışmalarını yürütmeye başlamıştır, 1991 yılında Grup bünyesine katılan BATU YAPI A.Ş firmasının müteahhitlik hizmetlerinde inşaatların projelendirilmesi ve yapı teknolojilerinin tespit ve uygulanmaları konusunda teknik destek vermektedir. 2013 Yılında YESM Mimarlık olarak isim değiştirirken konusunda yetkin mimarların rol aldığı proje departmanıyla Kentsel Dönüşüm Projeleri ve Meskenlerde son kullanıcı bireyleri arzu ettikleri mekanlarla buluşturmak üzere çalışmalarına devam etmektedir.

Kalkım A.Ş.

1997 yılında T.C Başbakanlık Özelleştirme İdaresinden ihale yoluyla Batu GROUP bünyesine katılmıştır, Çanakkale Orüs (ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ) tesislerine ev sahipliği yapmaktadır, 400.000 m2 açık 12.000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Dünyaca ünlü IDA-KAZDAĞLARINDA Yer almaktadır. Rusya ve Ukrayna'dan tomruk getirilmesi Firma tesislerinde biçilerek Türkiye geneline dağıtılması ve imalatın belirli bir kısmıyla nitelikli ahşap ürünler üretimi konularında faaliyet göstermektedir. BATU Yapı A.Ş firmasının sorumluluk sahasındaki inşaatlara ve bireysel konut, villa projelerine ahşap ağırlıklı işlerin tamamında üretim desteği vermektedir.

fil.media

2012 yılında Medya sektörüne kazandırılmış olup  Türkiye başta olmak üzere uluslararası faaliyette bulunan şirketlere medya satınalma ve medya planlama konularında hizmet vermektedir.

Kalkım Enerji
 

2007 yılında ANKARA merkezli olarak kurulmuş olup HES Projesi finansman ve İnşaat  ortaklığının sonrasında Edremit bölgesinde Rüzgar Tribünleri ve Elektrik Üretim Santralleri konusundaki çalışmalarına halen devam etmektedir.

Tam Taahhüt
 
KA-ID Gayrimenkul
 

2013 yılında İSTANBUL'da kurularak BATU GROUP bünyesine katılan KAID Gayrimenkul,Dünya ticaret metropollerinde Gayrimenkul ve İnşaat alanında yatırımlar gerçekleştirmekte, grup iştiraklerinden BATU YAPI A.Ş'nin ilgi duyduğu ticari ve konut arsalarını Grup bünyesine katarak inşaata hazır hale getirmektedir.

 2014 yılında İSTANBUL merkezli olarak kurulmuş olup İnşaat,Enerji ve Dış Ticaret alanlarında faaliyet göstermektedir.

B
Batu Group - Gayrimenkul

2015 Yılında İSTANBUL merkezli olarak kurulmuş olup gayrimenkul geliştirme ve emlak yatırımları alanında faaliyet göstermektedir.

.

bottom of page