top of page

     Grubumuzun amiral gemisi BATU YAPI A.Ş. 1986 yılında kurulan ve piyasada yaptığı işlerle kısa sürede tanınan, müşterilerinin memnuniyeti ve hizmetinin kalitesiyle büyüyüp gelişen ve piyasanın aranan firması haline gelen YAPI ENDÜSTRİSİ SANAT MERKEZİ’nin devamıdır. YAPI ENDÜSTRİSİ SANAT MERKEZİ firması uzun yıllar nitelikli konut imalatı,inşaat taahhüt, iç dekorasyon, ofis düzenlemesi, ahşap prefabrik bireysel konut, mobilya tasarım, kapı, banyo ve mutfak dolapları, tavan kaplamaları, yer döşemeleri alanında sürekli geliştirerek başarılı çalışmalarını aralıksız yürütmüştür. 

 

      1991 yılında kurulan BATU YAPI A.Ş. inşaat taahhüt alanında faaliyet göstermiş olup, proje tasarım ve uygulama hizmetleri vermiştir.BİREYSEL VE TOPLU KONUTLARIN yanı sıra Türkiye’nin en büyük İŞ MERKEZLERİ,FABRİKA BİNALARI,HİZMET BİNALARI, ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ,MARKETLER,OKULLAR gibi birbirinden farklı projelere imzasını atmıştır.   

 

    1997 yılında proje ve uygulamasını kendisinin yaptığı 10.000m2 arazi içerisinde toplam 10.000 m2 kapalı alanı olan ve üç modern bloktan oluşan 21.Yüzyıl Koleji’ni eğitim sektörüne kazandırarak ün vanına Eğitim ekini alan firmamızın ünvanı BATU YAPI EĞİTİM A.Ş. olmuştur.

 

    

1997-2006 yılları arasında işletilen okulda Milli Eğitim Bakanlığının takdirini kazanan başarılar elde edilmiştir. 2006 yılında Doğa Koleji'ne işletmeye verilen eğitim kurumu halen faaliyetini sürdürmekte olup, elde ettiği başarılar ve sahip olduğu fiziki imkanlar dolayısıyla İstanbul’un en iyi okulları arasında yerini almaktadır.  

 

   T.C. Özelleştirme İdaresinden satın alınarak 1996 yılında faaliyete geçirilen KALKIM A.Ş. 330.000 m2 açık,11.000 m2 kapalı alana sahip tam otomatik entegre orman ürünleri tesisleri,tesis yanında yer alan havaalanı ve turizm yapılabilir nitelikte termal su kaynaklarına ev sahipliği yapan doğa harikası arazi ve çevresel kaynaklar,Batu Group 2016 vizyonunda yer alan Termal Devremülk projesine temel oluşturmaktadır.   Bunun yanı sıra kendi alanlarında uzman kadrolarıyla faaliyet gösteren  muhtelif Anonim ve Limited Şirketleri ile  BATU GROUP ihtisaslaşmış kurumsal yapıların kendisine kazandırdığı kalite eksenli operasyon becerisi ve geniş hacimli iş kapasitesiyle müşterilerinin azami memnuniyetini hedeflemektedir.

bottom of page